go Back

KUUEPEALISE KOLLEKTIIVI GRAM-OF-FUN (GOF) MOODUSTAB SÕPRUSKOND, KES JAGAB SARNASEID VÄÄRTUSI KUNSTIS KUI ARGIELUS. ANSAMBEL LEIDIS OMA NIME 2017. AASTAL, ENT SAI TUULE TIIBADESSE AASTA HILJEM. KUULATES GOFI LOOMINGUT, JOONISTUB VAIELDAMATULT VÄLJA PUNDI AINULAADSUS, KATSETAMISJULGUS NING ERIILMELISTE TOONIDE NING MÕJUTUSTE SUMMA.

ET GOF EI PELGA EKSPERIMENTEERIDA, ON TEGUTSEMISAJA JOOKSUL PUUDUTATUD ERINEVAID MUUSIKASTIILE – NÄITEKS FUNK, SOUL, INDIE, ALT POPP JA ELEKTRONICA. ISELOOMULIKUKS ON ERISUGUSED KOOSTÖÖPROJEKTID JA KOLLABORATSIOONID TEISTE HELIKUNSTNIKE NING ARTISTIDEGA. NÄITEKS ON GOFI KUJUNDUSI ALGUSEST PEALE LOONUD TALENDIKAS TAURI BIRKEN (LONDON, THE TIMES). BÄNDILIIKMEID ÜHENDAB SÜDAMESOOV MUUTA MUUSIKAMAAILMA PAREMAKS NING KA TEISITI – MUUTA MAAILMA OMA MUUSIKAGA ÕNNELIKUMAKS.

KUI 2018. AASTAL GOF PLAADIFIRMAGA SONY MUSIC BALTIC KOOSTÖÖLEPINGU SÕLMIS, ILMUS KA NENDE ESIMENE SINGEL – KIBEMAGUSA, ENT MURETU HÕNGUGA „GETAWAY”. SAMAL AASTAL SOOJENDATI MAAILMAKUULSAT NEOSOULI KOLLEKTIIVI „JUNGLE”.


2019. AASTA KEVADEL NÄGI PÄIKESEVALGUST KA ANSAMBLI ESIMENE EP TIITLIGA „SECOND BREAKFAST”, MILLE LOOMISPROTSESSIS LEIDSID MUUSIKUD ROHKELT INSPIRATSIOONI 80NDATE MUUSIKAMAAILMA VAIMSUSEST. EP AVALUGU „RESERVATION” SAI MOMENTAALSELT MENUKAKS NING MAANDUS KA R2 AASTA MÄNGITUMATE LUGUDE SEAS.

2020. AASTAL ASTUS GOF ÜLES SAKU SUURHALLIS EESTI MUUSIKAAUHINDADE SUUREJOONELISEL GALAL. JÄRGNEVA KUMMALISE KOROONAAJA VALGUSES SUUNDUS BÄND AGA LAVALAUDADELT STUUDIOSSE NING SÜNDISID MITMED (KOOSTÖÖ)LOOD, NEIST ESIMESENA PUUTUS KUULAJATE KÕRVU ÜHISLUGU „LA” FREDIGA, MIS TÕUSIS KIIRELT RAADIOEDETABELITE TIPPU. OKTOOBRIS ANTI VÄLJA ROMANTILISELT IGATSEVA TUNDMUSEGA PALA „MELANCHOLY”, MILLELE ON LOODUD KA NOSTALGILISE PILDIKEELEGA MUUSIKAVIDEO. SAMAL AASTAL ILMUS KA REKETI JA GOFI ÜHISPALA „NUMBRID EI VALETA”.


2021. AASTAL VALMIS ANSAMBLI SIIANI EDUKAIM TEOS „LOST IN A DANCE”, MILLEST ON SAANUD ÜKS ENIMMÄNGITUMAID LUGUSID KODUMAA RAADIOJAAMADES. SAMA AASTARINGI SEES JÕUDIS KUULAJATENI KOOSTÖÖLUGU SAKSA LAULJAGA HUEBY, MIS KANNAB NIME “HALO” JA ÜHISPROJEKTIDEST LEIDIS OMA KOHA MUUSIKAMAAILMAS „CORNER OF MY EYE” JON HAZELI NING YASMYNIGA. GOF AITAS KIRJUTADA NING PRODUTSEERIDA KA FRANKIE ANIMALI LOO „PEACHES”, MIS TULI VÄLJA SAMA AASTANUMBRI SEES. ANTI MEELETULT KONTSERTE – SUUREMATEKS SÜNDMUSTEKS OLID SUME FESTIVAL, GRIND JA FUNKFEST. 2021. AASTA LÕPUS LIITUS BÄNDIGA HEA SÕBER FREDERIK KÜÜTS.

2022. AASTA LÕPUS AVALDAS KOLLEKTIIV OMA DEBÜÜTALBUMI “TO THE GREAT UNKNOWN”, MIS PÄLVIS EESTI MUUSIKAAUHINDADE JAGAMISEL AASTA DEBÜÜTALBUMI TIITLI. LISAKS KUULUTATI GRAM-OF-FUN KA AASTA ANSAMBLIKS.

PILETID